Areál

Areál

V našem areálu je stále co dělat a snažíme se, aby naši hosté vždy našli místo, kde trávit své chvíle klidu a odpočinku a to ať už k nám zavítají jen s partnerem, partnerkou nebo s celou rodinou. Pojďme si tedy areál projít, alespoň virtuálně abyste měli představu, jak to u nás vypadá.

 Penzion

Milá recepční hned po příchodu, nadstandardně vybavené pokoje a spánek jako lesní vánek. To vše na vás čeká v našem penzionu, který má svou historii až z 15. století

penzion
 wellness

 Wellness

Potřebujete na chvíli vypnout, zrelaxovat nebo jen prohřát kosti? Pak si najděte cestu do našeho wellness. Využít můžete finskou, infra nebo parní saunu s ochlazovací kádí, dále třeba vyhřívanou lavici s masážní sprchou nebo dřevěné bublinkové kádě. Odpočinek mezi saunováním doporučujeme v naší relaxační místnosti s hvězdným nebem.

 

Restaurace

Přijměte naše pozvání do naší restaurace k dubovým stolům s nepřehlédnutelným ikonickým trámovím, kde se pro vás snažíme vytvořit nejen gastronomické zážitky, ale i nezapomenutelné chvíle při oslavách s rodinou, přáteli nebo firemními kolegy.

 

 restaurace
 salonek

Salonek

Rodinná událost, posezení s přáteli, obchodní prezentace nebo firemní porady či oslavy? Není problém! Máme pro vás k dispozici uzavřený salonek s kapacitou pro 30 osob a technickým vybavením, které vám nachystáme společně  s coffee breaky, rauty nebo vícechodovým menu na přání.

 

 Vinný bar

Vinný nebo také Lesní bar je skvělé místo pro skromnější oslavy, posezení, akce v rámci firemních oddělení nebo rozlučky se svobodou. Připravíme pro vás degustaci vína, ale třeba i piva nebo rumů, ke kterým přidáme něco na zub z naší kuchyně.

 

 vinný bar
 altán

 Altán

Tradiční místo pro svatební obřady, ale i místo, které si můžete zarezervovat pro rodinné oslavy, firemní porady nebo jen tak relaxovat večer u dobrého vína.

 

 Terasa

Místo, které v létě ocení snad každý, buď při posezení u lahodného jídla nebo jen tak při opalování v našich lehátkách s právě připraveným drinkem. Je to také místo setkání při svatbách nebo gastro akcích a jarmarcích, které pro vás rádi pořádáme.

 

 terasa
 terasa pro ubytované

 Terasa pro ubytované

Oddělená terasa pro ubytované s pohodlným posezením je ideální volbou pro společné chvíle s rodinou nebo přáteli.

 

 Dětské hřiště

 

Myslíme i na naše malé hosty, kteří, krom toho, že občas „křičí, jak Na kraji lesa“ tak potřebují řádně vybít energii, proto jsme pro ně vytvořili dřevěné dětské hřiště s pískovištěm, opičí dráhou, skluzavkou a houpačkou.

 

 hřiště
 ohniště

 Ohniště

Jedno z oblíbených míst během dlouhých letních dní, kdy můžete posedět u ohýnku, opéct si buřty a donést si k nim jedno orosené z naší restaurace.

 

 Přírodní jezírko

Biotop v idylické zahradě nabízí osvěžení během horkých letních dní, romantické posezení při západu slunce, ale i perfektní místo, kde prožít „svůj den“ a říct si se svým partnerem či partnerkou „ano“.

 

 jezírko
 zahrádka

 Bylinková zahrádka

Čerstvost je jedním ze základních pilířů naší kuchyně. Proto se každý rok na jaře naše zahrádky plní bylinkami, jedlými květy, ale i zeleninou.

 

 Elektrokola

Pokud jste typ člověka, který neposedí na jednom místě a budete mít chuť vyjet z areálu na průzkum valašských kopců a kotárů, máme pro vás připravené elektrokola značky Bergamont s dostatečným výkonem na celodenní výlety.

 

 elektrokola

Kde nás najdete

Ne všechny cesty vedou Na kraj lesa.

Podívejte se, kudy se k nám dostanete.

Podlesí - Křivé 610, 757 01 Valašské Meziříčí

Kontakt

email: penzion@nakrajilesa.cz

telefon: +420 572 540 398

tel

více informací