Restaurace Na kraji lesa

Výjimečná restaurace
ve Valašském Meziříčí

Vítáme vás v restauraci Na kraji lesa, kde na vás čeká jedinečný gastronomický zážitek. Ideální pro oslavy narozenin, pracovní obědy, romantické večeře a další výjimečné příležitosti.

Rezervace a informace na čísle +420 572 540 398

Zarezervujte si u nás stůl


Prohlédněte si naše menu
| Vinný lístek | Polední menu

Provozní doba

Pondělí 16:00 – 21:00
Úterý
11:00 – 21:00
Středa 11:00 – 21:00
Čtvrtek 11:00 – 21:00
Pátek 11:00 – 22:00
Sobota 12:00 – 22:00
Neděle 12:00 – 21:00

Dnešní menu

Ochutnejte
výjimečnou kuchyni

U dubových stolů Na kraji lesa pro vás naši šéfkuchaři denně připravují vynikající pokrmy z čerstvých surovin. V nabídce najdete masité i bezmasé pokrmy, takže si každý najde to své. Naše jídelní menu pravidelně obměňujeme podle sezónních surovin, abychom vám vždy čerstvé a nové kulinářské zážitky.

Zarezervujte si u nás stůl

Objevte
výjimečné místo

Naše restaurace se nachází na malebném místě u Valašského Meziříčí, na kraji lesa. Užijte si klidnou atmosféru v naší útulné zahrádce, elegantní restauraci nebo v soukromém salónku v patře. Každé zákoutí naší restaurace je navrženo tak, aby vám poskytlo maximální pohodlí a jedinečný zážitek.

Zarezervujte si u nás stůl

 

Oslavte
výjimečnou událost

Restaurace Na kraji lesa je perfektním místem pro oslavy narozenin, výročí, pracovní obědy nebo romantické večeře. Malebné prostředí uprostřed přírody vytváří ideální atmosféru pro každou příležitost. Naše vynikající kuchyně a pozorný servis zajistí, že každá výjimečná událost se stane jedinečným zážitkem, na který budete rádi vzpomínat. 

Zarezervujte si u nás stůl

 

 

Zarezervujte si
u nás stůl

Rádi bychom vás požádali o včasné rezervace, zejména o víkendech a při speciálních akcích. Jako fine dining restaurace si velmi zakládáme na kvalitě pokrmů, které připravujeme z čerstvých surovin.

Abychom vám zajistili nejlepší zážitek, připravujeme omezené množství jídel z důvodu zachování jejich nejvyšší kvality a čerstvosti. Příprava pokrmů zabere určitý čas, proto bez předchozí rezervace není možné obsloužit mnoho hostů najednou.

Plánujete návštěvu ve větší skupině? Doporučujeme výběr jídel předem, abychom zajistili všechny potřebné suroviny. Prosíme také o včasný příchod do restaurace pro plynulý průběh vaší návštěvy.

Těšíme se, až vás přivítáme Na kraji lesa.

Rezervace a informace na čísle +420 572 540 398


Zarezervujte si u nás stůl

Kde nás najdete

Ne všechny cesty vedou Na kraj lesa.

Podívejte se, kudy se k nám dostanete.

Podlesí - Křivé 610, 757 01 Valašské Meziříčí

Kontakt

email: penzion@nakrajilesa.cz

telefon: +420 572 540 398

tel

více informací