Elektrokola

Půjčovna elektrokol

Valašské kopce a kotáry jsou krásné a malebné. Pro některé méně sportovně založené cyklisty ale mohou být také pěkně náročné a zrádné. Nyní vám nově nabízíme možnost zapůjčení elektrokol s dostatečným výkonem pro celodenní výlety, abyste si dokázali krásy Beskyd i Javorníků pořádně užít a během vašich cyklotoulek toho objevit co nejvíce.

Spojili jsme se s konceptem Kolovna, a proto dokážeme nabídnout ke kolům skvělý servis a řadu dalších služeb.

Do všeho jdeme naplno, proto jsme se rozhodli pro kultovní německou značku kol Bergamont s jejich špičkovými modely E-Revox Sport 2020, které jsou nadupané nejnovějšími technologiemi. Poslední generace motoru a baterie Bosch vám zaručí nejen skvělý výkon, ale především možnost celodenního výletu. 

 

Naše kola v půjčovně:

E-REVOX SPORT

Tento špičkový e-MTB model od Bergamontu snadno rozpoznáte díky moderně tvarovanému rámu, do kterého je plně integrována baterie. E-podporu poskytne nejnovější generace motoru Bosch Performance Line. Řazení ShimanoDeore a hydraulické kotoučové brzdy garantují spolehlivý a bezproblémový chod. Můžete zvolit mezi výraznějším žlutým nebo konzervativnějším šedým barevným provedením. 29palcová kola jsou nejen rychlá po rovných úsecích, ale zároveň vám v terénu pomohou lépe zdolávat nerovnosti. Široké pláště pak zaručují pohodlnou a bezpečnou jízdu po všech terénech. 

 

Co s kolem dostanete?

Vaše bezpečnost je pro nás důležitá, proto vám ke kolům zdarma nabízíme také zapůjčení helmy. Nicméně výběr velikostí a designů je omezený. Pokud máte vlastní helmu, vezměte si ji, rozhodně se budete cítit lépe. Ke kolům vám půjčíme základní nářadí, náhradní duši, pumpičku, případně zámek na kolo. 

Ceník:

½ den 550 Kč
celý den 900 Kč
2 dny 1 700 Kč
3 – 5 dní 800 Kč/den
6 - 10 dní 750 Kč/den
víkend pátek – neděle 2 500 Kč

 + vratná kauce 10.000,- Kč v hotovosti/blokace na kartě

 

Provozní řád 

 Pro ubytované sleva 10 %

Rezervaci elektrokol provádějte na e-mailu penzion@nakrajilesa.cz nebo na tel. 572 540 126

Kde nás najdete

Ne všechny cesty vedou Na kraj lesa.

Podívejte se, kudy se k nám dostanete.

Podlesí - Křivé 610, 757 01 Valašské Meziříčí

Kontakt

email: penzion@nakrajilesa.cz

telefon: +420 572 540 398

tel

více informací