Akce

Nominace na penzion roku 2023

S obrovskou radostí a hrdostí oznamujeme, že náš penzion byl nominován do prestižní soutěže "Penzion roku," kterou pořádá Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHRCR).

Tato nominace je pro nás nejen poctou, ale i potvrzením naší neustálé snahy poskytovat vám, našim hostům, jedinečné a nezapomenutelné zážitky.

Soutěž "Penzion roku" je uznávaným oceněním v oboru hotelnictví a pohostinství, a proto je pro nás ctí být mezi nominovanými penziony. Tato nominace je pro nás potvrzením naší neustálé snahy poskytovat vám, našim hostům, jedinečné a nezapomenutelné zážitky a také motivací pokračovat ve vylepšování a rozšiřování našich služeb, aby byl váš pobyt u nás co nejlepší.

Chceme poděkovat vám, našim drahým hostům, za vaši dlouholetou podporu a společně sdílené okamžiky. Vaše názory, připomínky a úsměvy nás inspirují k tomu, abychom byli nejlepšími hostiteli, jaké si můžete přát.

Pevně věříme, že tato nominace je jen začátkem naší cesty a že budeme i nadále našim hostům poskytovat servis na nejvyšší úrovni.

Děkujeme vám za vaši přízeň a věříme, že nás čekají další úspěchy na této nádherné cestě.

Tým penzionu "Na kraji lesa"

Kde nás najdete

Ne všechny cesty vedou Na kraj lesa.

Podívejte se, kudy se k nám dostanete.

Podlesí - Křivé 610, 757 01 Valašské Meziříčí

Kontakt

email: penzion@nakrajilesa.cz

telefon: +420 572 540 398

tel

více informací